Nebula Filamenty

Sháníte kvalitní náplň do 3D tiskárny? U nás na webu 3Dfoxshop.cz najdete pestrou škálu filamentových strun od společnosti Nebula Filaments. Jejich kvalitou jsme si natolik jistí, že výrobky Nebula Filaments distribuujeme nejen pro Českou republiku, ale i Slovensko a Německo. Chcete se o filamentech Nebula dozvědět více?

Unikátnost filamentových strun Nebula tkví určitě v jejich konstantní kvalitě, na kterou se lze spolehnout. Díky tomu, že jsou vyráběné na speciálně konstruovaných strojích s využitím nejmodernějších technologií, nedochází u nich k deformacím, mají konstantní průměr v celé délce a nenajdete v nich bubliny, které mohou při 3D tisku působit velké potíže. Filamenty značky Nebula Filaments jsou vhodné do všech běžně používaných 3D tiskáren typu FDM

Podle toho, co potřebujete vytisknout, si můžete zvolit typ filamentu, který bude nejlépe splňovat vaše požadavky na finální produkt. Pružnost a vysokou flexibilitu nabízejí filamenty FLEX; typ ASA má široké spektrum využití ve strojírenství či automobilovém průmysluPro začátečníky jsou vhodné filamenty PLA, zatímco zkušení 3D tiskaři si hravě poradí i s náročnějšími materiály jako jsou filamentová vlákna ABS či PETGV nabídce máme i filamenty speciální, které využijete především při kreativním 3D tisku. Samozřejmostí je pak výběr z filamentů v pestrých barvách. Zcela určitě vás překvapí jejich stálost a živost na finálním produktu. Je to výsledek přidání kvalitních barevných masterbatchů v průběhu výroby filamentových strun.

Všechny typy filamentů od společnosti Nebula jsou vyrobené v EU a jsou určené pro hobby nadšence  i pro profesionální 3D tiskařeAž k vám domů vám je dodáme bezpečně zatavené ve vakuovém obalu se sáčkem silikagelu, který pohltí případnou vlhkost, abyste ihned po rozbalení mohli bez problémů tisknout.

S výběrem vhodného filamentu pro váš projekt vám rádi poradíme. Stačí napsat na shop@3dfox.cz nebo zavolat na telefonní číslo +420 774 849 168.